Průběžné výsledky soutěžního ročníku 2017/2018

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Za soutěžící je vyhodnocováno jak celkové pořadí, tak pořadí po jednotlivých pásmech. Lovci jsou vyhodnocování za obě pásma dohromady.

Do soutěže bylo dosud přijato 252 platných soutěžních hlášení od 19 soutěžících.

Celkové pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Tom Terasa Třinec24348
Radek Hrabůvka33224
Jakub Řevnice21170
Jarda Velké Poříčí25155
Wořech Praha30140
Pavel Praha30132
Hraboš Barrandov Praha15131
Honza Karviná882
Apache Znojmo1979
Jarda Kladno1033
Karel Kladno1032
Tomáš Vlašim628
Roman Frantovky428
Martin Kbely321
Karel Jesenice616
Jerry Nové Město412
Karel Praha28
Rado - Dúbravka26

Pořadí soutěžících v pásmu CB

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Tom Terasa Třinec12278
Hraboš Barrandov Praha28
Apache Znojmo14
Wořech Praha12
Jerry Nové Město12

Pořadí soutěžících v pásmu PMR

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Radek Hrabůvka33224
Jakub Řevnice21170
Jarda Velké Poříčí25155
Wořech Praha29138
Pavel Praha30132
Hraboš Barrandov Praha13123
Honza Karviná882
Apache Znojmo1875
Tom Terasa Třinec1270
Jarda Kladno1033
Karel Kladno1032
Tomáš Vlašim628
Roman Frantovky428
Martin Kbely321
Karel Jesenice616
Jerry Nové Město310
Karel Praha28
Rado - Dúbravka26

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Bedřich Palkovice39
Radim Těšín31
Pavel Rokycany30
Pavel Praha28
Tomáš Vlašim26
Daniel Hradec Králové25
Jakub Řevnice22
Karel Kladno22
Karel Praha21
Tom Terasa Třinec20
Jerry Nové Město19
Petr Vratimov Zadky19
Radek Hrabůvka17
Mikeš Jihlava17
Petr Petřvald17
Láďa Litvínov16
Vilém 4215
Petr Lipník15
Láďa Slávie Havířov15
Vlastík Lutyně14
Karel Rokycany13
Senior 4313
Jindra Karviná12
Sasan Horní Stakory11
Ivo Hvězda11
Pavel Kolín11
Libor Police11
Robert Křelina10
Radar Hrabůvka10
Topaz Těšín10
Wořech Praha10
Miro Suchá10
Saruman Brno9
František Svinčany9
Senior439
Jakub Letná Praha9
Johan Hradec8
Roman Frantovky8
Hraboš Barrandov Praha8
Peter Prosek8
Petra Hradec Králové8
Jarda Kladno8
Béďa Orlová8
Martin Orlová8
Jarda Sušice8
Ludva Most8
Luda Soběšice7
Jano Pegas Sviadnov7
Martin Poruba7
Karkulka Křižanovice7
Hanys Orlová7
Cb187
Vilém42 Rokycany7
Marťan Kladno7
Michal Rozběřice7
Martin Kbely6
Jirka Veleslavín6
Pepa klobouky6
Žán Braník Praha6
Ondra Místek6
Kamil Orlová6
Jirka Karlovina Pardubice6
Petr Sukoslav6
Vilém426
Florián Žatec6
Jarda Velké Poříčí6
Apollo Mistek6
Vlastík Dolní Lutyně5
MaTes Chrudim5
Adam Karviná5
Richard Golčův Jeníkov5
Pavel Karviná5
Martin Palkovice5
Veverka liskovec5
Dan Hradec Králové5
Karel Víchová nad Jizerou5
Míra Nový Knín5
David Děrné5
Lukáš Nebory5
Pavel Brno5
Marcin Dąbrowa Górnicza5
Zdeněk Pokratice5
Tomáš Pleše5
Budo Zruč5
Lukáš Chrudim4
Kapitán Pardubice4
Vašek Klobouky4
Jakub Praha Letná4
Karel Praha Prosek4
Jarda Dobrá4
Tomáš Kolín4
Eda Praha4
Tomáš Frýdek4
Mazi Olomouc4
Marťan Kladno Rozdělov4
Roman Velká Polom4
Telegnost Brno4
Vilém Výškovice4
Pavel Duha4
Zdena Příbor4
Apolo Mistek3
Jirka Přím3
Martin Chrudim3
Mike Ostrovačice3
Petr Karviná3
Zebra Senica3
Karel Víchová3
Petr Vratimov3
Senior43 Praha3
Pepa Zlin3
Michal Beroun3
Venca Hajov3
Radek Lovčice3
David Čelákovice3
Martin Chropyne3
Richard Čáslav3
Pavel Slezská Frýdek3
Daniel a Petra Hradec Králové3
Martin Slatiňany3
Marmeláda Brno3
Ondra Plzeň3
Dan Černý Most3
Franta hokej Baška3
Senior 43 Bílá hora 53
Mates Brno3
Ježek Petřkovice3
Andrej Vysoké nad Jizerou3
Henry Zlin3
Michal Brno2
Kalich 68 Soběšovice2
Expedicia Krizaci2
Ivo Hvězda Praha2
Dargo Skalka2
UFO Ostrava2
Roman Brod2
Valter Těšín2
Pavel Velká Ohrada2
Ondra Kamík2
Michal Štvrtok2
Láďa Cisterna2
Zdeněk Fulnek2
Mirek Novodvorská2
Dárek Kraków2
Kuzma Praha2
Robert Hudlice2
Standa Kopřivnice2
Zdeněk Béčko Bolehošť2
Libor Kopcany2
Senior 43 Praha2
Matuš Žukov2
Oleg Zbytków2
Faktor2
Ríša Vranov2
Belmondo Unhošť2
Bartek Zbytków2
Petr Sokolnice2
Alfons Místek2
Vinetou Kopana2
Luna Znojmo2
Tomáš Benátky2
Franta Znorovy2
Ondra Kamýk2
Jirka015 Všejany2
Milan Bělá2
Milan Rodov2
Milan Háje2
Venca Kamýk Praha2
Fantomas IKEM2
Aleš Syřenov2
Vincent Třebíč2
Radim Tesin2
Milan Tábor obec Chotoviny2
Pavel Kostelec nad Orlicí2
Josef Jilemnice2
Pavel Pustkovec2
Jirka Pavlovice2
Milan Tábor2
Denis Žlutý Pes Pardubice2
Zdenda Kuchařovice2
CB18 Praha Local2
Petr 7 Most2
František Nerudova Pardubice2
Sandokan Staré Kročehlavy2
Expedice Zubr2
Pepa Světlá nad Sázavou2
Roman Teplička2
Satan Vnorovy2
Rumcajz Třebíč2
Max Zbraslavice2
Trabant Praha2
Jirka Karlovina2
Renda Příšovice2
Vlasta Ostrov2
Žán Braník2
Radek Trója2
Bedrich Palkovice2
Petr Troja Praha2
Jirka Frýdek2
Venca Ostrava2
Honza Chvaletice2
Jarda Heřmaňák2
Trabant Strahov2
Apache Znojmo2
Frenkie Zaječí2
Pavel Klondike Ludgeřovice2
Senior2
Jano Žilina1
Žán Bráník Prahy1
Michal Rozběřice p Rozhledna Hořický chlum1
Martin Rozdělov1
Marek Slavicin1
Jirka1
Hraboš Barrandov1
Čabáň Vinohrady1
Hastrman Hartmanice1
David Prachatice1
Michal62 Nasavrky1
Pavel Kostelec1
Honza Hylváty1
Venca Kamýk1
Mikes Jihlava1
Orion Poruba1
Brdy11
Franta hokej Baska1
Jirka Varnsdorf1
Homer Kolín1
Indián Senica1
Martin Alšák Ostrava Poruba1
Pavel Somak1
Sasan Horní Stakory a Lenka Kosmonosy1
Libor Roznov1
Mican Tišnov1
Standa Hradec1
Max54 Buštěhrad1
Roma Brod Železný Brod1
Radim Petřvald1
Martin Benešov1
Dan Lhota1
Jiří Ketkovice1
Brdy 11
Martin Alsak Zabreh nad Odrou1
Víťa Frýdek1
Hanys Orlová p nr Velká Čantoryje1
Marty Partizanske1
Fantomas Krč1
Ivo Hvězda Bílá Hora Praha 61
Jarda Lipnik1
Telegnost1
Franta Litomyšl1
Petr7 Heřmaňák Heřmanův Městec1
Pavel Říčany1
Ondřej Rožnov1
Marek Slavičín OK2SJF1
Honza Ostrava Poruba1
Pavel Parduce1
Standa Modřany1
Jenda Dašov 53 km1
Tonda Havířov1
Petr Pecvald1
Vita Herspice1
Vladimir Stalingrad Zabreh nad Odrou1
Olda Riviera Místek1
Jindra Žižkov Praha1
Rychard Golčův Jeníkov1
Tomas Frydek1
Hanyz Orlova1
Sniper Krupá1
Jirka Třebovice1
Petr Škvrňany1
Pavel Hrobka Turnov1
Jura Kravsko1
Zdeněk 2 Fulnek1
Milan Háje Praha1
Jarda Pekárna Havířov1
Honza Oslavany 5 km1
Milan Šumbark1
Láďa Smiřice1
Jerry Nové Město Pod Smrkem1
Láďa Lounice1
Patrik Vodárna Zábřeh1
Tonda Kluziště Hronov1
Jirka Kostelec1
Martin Valmez1
Miro Horní Suchá1
Pepa Milovy1
Orol Dubnica1
OK1GOM1
Standa Stakory1
Dan Butovice1
Pavel Zbraslav1
Standa Nový Jičín1
Jenda1 Modřice1
Martin Zličín Praha1
Mirek Stolín1
Ruda Oldřichovice1
Aleš Červený Kostelec1
Petr Peřvald1
Vana Holic1
Petr Prerov1
Cb 18 Praha Local1
Radim Orlová1
Tomáš Sruby1
Petr Petrval1
Lukas Trojanovice1
Standa Rožnov1
Roman Frantovk1
Jirka Stříbrníky1
Filip Kralovice1
Rene Chropyne1
František Uherský Brod1
Franta Praha Troja Ok9jvk1
Michal Jílové1
Mirek Komín1
Alfa Viktor1
Honza Lysůvky1
Standa Buštěhrad1
Karel Police1
Petr Morávka1
Piotr Zory1
Míra1
Dano Senica1
David Gerne Veseli u Oder1
Štefan Domažlice1
Marian Strečno1
Daniel a Petra Hradec Králové p Dvorská Bouda1
Marty Plzeň1
Tomek Zbytków1
Tomáš Rychvald1
Andrea Praha1
Jirka 1 Lovosice1
Martin Usti1
Emitor Lednické Rovné1
Petr Lesna1
Přemek Hořátev1
Aleš Dubina1
Martin Příbram1
Matrin Alšák Poruba1
Jerry N1
Dan Hradec1
Victor Praha1
Marek Hranice OK8DM1
Dalibor Hraštice1
Radim Těšín dPMR1
Karel Uherčice CB1
Pavel Kuskovec1
Láďa Nebory1
Jarek Pszczyna1
Wořech Praha p Bílá hora1
Andrej Vysoké n1
Petr Slezská Frýdek1
Milan Mohelnice1
Jindra Meclov1
Petr Kundratice1
Vasek Klobouky1
Petr Brno Lesná1
Lední Medvěd1
Milan Pardubice1
Venca Kamík Praha R51
Radek Trója Praha1
Vladimír Stalingrad Ostrava Zábřeh1
Luděk Soběšice1
Jakub Lesná Brno1
Roman Brod Železný Brod1
Čochtan Stěžery1
Honza Žukov1
Kovi Láb1
Ruda Haris Břeclav1
Láďa Frýdek1
Olda Riviera1
Tom Krásno1
Honza Obřany1
Lada Slavia Havirov1
Karel Kaldno1
Tomáš Litvínov1
Mirek Mejdlo Ostrava1
Míla Police1
Marek OK8DM1
Topas Olomouc1
Standa Domažlice1
Gim Dobruška1
Milan Prostejov1
Demon Dubnica1
Jindra Libštát1
Václav Polabiny Pardubice1
Johan Hradec Králové1
Petr Přerov1
Tibor Malinovo1
Marcin Cieszyn1
Luboš Habřina1
Senior 461
David Velké Bílovice1
Roman Kvasín1
Marek Slavičín1
Wolf Ostrov1
Zdenek Vinohrady1
Agáta Plánice1
Milosz Dąbrowa Górnicza1
Jerry Nové Město p Smrkem1
Marián Kolín1
Petr Petrvald1
Olin Zlín1
Franta Velešov1
Eva Rokycany1
Tom Klobouky1
Orol Nová Dubnica1
Mailo Dubnica1
Kačer Praha1
Marťan Kladno Rozdělov R51
Pavel Moravský Krumlov1
Mirek Libuš1
Brontosaurus Nová hospoda1
Zdenda Kucharovice1
Jindra Žižkov1
Honza Havirov Sumbark1
Dan Žatec 51
Jarda Slávie Havířov1
Daniel a Petra p Dvorská bouda1
Karel Praha p Klínovec1
Lubos Prostejov1
Honza Šumnbark1
Honza Skrbeň1
František Litomyšl1
Batman Vinařice Barré1
Ludva Most Jeřabina1
Dan Dolni Paseky1
Michal Černá Hora1
Jakub Lesna1
Mirek Žalý1
Milda Březno1
Honza Havířov1
Filip Jeneč1
Rumcajz Trebic1
Honza Oslavany1
Pepino Černošice1
Marek Žinkovy1
Karel Uherčice u Hustopečí1
Jirka Sosnova1
Andrzej Strumień1
Nikolas Kadaň p Prostřední vrch u Kadaně1
Jarda Mnichovo Hradiště1
Zdena Pribor1
Martin Morávka1
Radek Příkazy1
Faktor Nehvizdy1
Vix Polabiny1
Jakub Řevnice Houpák1
Honza Koberice1
Vincent Trebic1
Karel Uherčice1
Jirka Kostelec nad Orlicí1
Belmondo Unhošť R51
Jerry Přerov1
Tomas1
Valter Český Těšín1
Adam 981
Luda Sobesice1
Rýša Malá Strana1
Jerry Prerov1
Lukáš Palkovice1
Jarda Poříčí p Malá Deštná1
Filip Kolovraty1
Lukas Zlin1
Aleš Proseč1
Vašek Počernice Horní Počernice1
Kocour Buštěhrad1
Rado Dubravka1
Petr Zásada1
Marťan Kladno R51
Jirka Skorotice1
Majk Ústí nad Labem1
Filip Chvalkovice1
Michal Budějovická1
Jarda Litovel1
Karel Lidéřovice1
Martin Žatec1
Zdeno Pribor1
Marek Lodygowice1
Ota Praha1
Světla Vlašim1
Florián Žatec p Počerady1
Michal Polepy1
Kopriva Hrabuvka1
Petriček Martin1
Andrej Vysoké1
Jakub Letná1
Jarek Vetrna1
Franta Vnorovy1
Vincent Barrandov Praha1
Standa Hradec Králové1
Kobra Kačice1
George Opatovice 161
Myšák Buková Hora Příbram1
George Opatovice1
Ivoš Přerov1
Radar Senica1
Pavel Duha Ostrava1
Viking Kadaň1
Rowerzysta Kraków1
Jerry Nové Město p Smrk1
Pavel Krumlov1
Pavel Kustkovec1
Expedice FOGL1
Kačer Praha Štěrboholy1
Koblížek Chomutov1
Robert Střelina1
Lojza Batkova1
Karin Hrušovany u brna1
Honza Jindřichův Hradec1
Jirka Teplýšovice1
Miloš Sněžník1
Standa Okrouhlo1
Majk Ústí1
Radek Brno Holasky 17 km1
Jirka Přím Dolní Přím1
Maceška Filipov1
Jirka Vinohrady1
Apolo Frydek1
Elektron Dubnica1
Honza Nymburk1
Jarda Tchořovice1
Patrik Vodárna Ostrava1
Sasan Horní Stakory p Mužský1
Fantomas1
Zvíře Zlin1
Pavel Košutka1
Richard Čáalv1
Ota Pozorřce1
Martin Slovany Plzeň1
Fanda Cidlina Žeretice1
Darina Kladno1
Astraia Znojmo1
Ruda Kunratice1
Luda Soběšice doma1
Helmut Hať1
Mirda Borovany1
Vilém1
Standa Novy Jicin1
Lenka Kosmonosy1
Mirek Mejdlo Ostrava Mariánské Hory1
Milan Polabiny1
Pavel Brno Hradistsko u Kromerize1
Mates Tchořovice1