Průběžné výsledky soutěžního ročníku 2018/2019

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Za soutěžící je vyhodnocováno jak celkové pořadí, tak pořadí po jednotlivých pásmech. Lovci jsou vyhodnocování za obě pásma dohromady.

Do soutěže bylo dosud přijato 166 platných soutěžních hlášení od 21 soutěžících.

Celkové pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Karel Mariánky19165
Pavel Rokycany23118
Wořech Praha14102
Jarda Velké Poříčí1699
Radek Hrabůvka1593
Tom Terasa Třinec993
Pavel Praha754
Martin Kbely444
Hraboš Barrandov Praha542
Jakub Řevnice741
Žán Braník Praha438
Mates Brno734
Jarda Kladno732
Honza Karviná428
Roman Frantovky527
Petr Sukoslav526
Apache Znojmo724
Karel Jesenice418
Jerry Nové Město26
Jano Istebné16
Rado Dúbravka14

Pořadí soutěžících v pásmu CB

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Mates Brno426
Martin Kbely124
Žán Braník Praha118
Apache Znojmo414
Petr Sukoslav16
Karel Jesenice16

Pořadí soutěžících v pásmu PMR

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Karel Mariánky19165
Pavel Rokycany23118
Wořech Praha14102
Jarda Velké Poříčí1699
Radek Hrabůvka1593
Tom Terasa Třinec993
Pavel Praha754
Hraboš Barrandov Praha542
Jakub Řevnice741
Jarda Kladno732
Honza Karviná428
Roman Frantovky527
Petr Sukoslav420
Martin Kbely320
Žán Braník Praha320
Karel Jesenice312
Apache Znojmo310
Mates Brno38
Jerry Nové Město26
Jano Istebné16
Rado Dúbravka14

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Honza Třebušín39
ROBERT HUDLICE34
Tomáš Vlašim33
VILÉM 4232
PETR SUKOSLAV25
Jarda Kladno24
Karel Mariánky24
LÁĎA LITVÍNOV20
PAVEL ROKYCANY20
PAVEL PRAHA19
Wořech Praha18
Petr Vratimov Zadky17
Roman Brod15
ROMAN FRANTOVKY15
MARTIN KBELY13
Jakub Řevnice13
LUDVA MOST12
Karel Rokycany12
Tom Terasa Třinec11
Bedřich Palkovice11
Lukáš Nebory11
Hektor 811
Martin Praha9
Sasan Horní Stakory9
Ivan Vinohrady9
Johan Hradec9
Senior43 Praha8
Petr Lipník8
JERRY NOVÉ MĚSTO8
Radek Hrabůvka7
Žán Braník Praha7
Saruman Brno7
Miro Suchá7
Michal Polepy7
Jirka Přím7
Andrej Vysoké nad Jizerou7
Karkulka Křižanovice7
Kapitán Pardubice6
Zdeněk Béčko Bolehošť6
Topaz Těšín6
Pavel Říčany6
Hraboš Barrandov Praha6
Jirka Karlovina Pardubice6
Jarda Velké Poříčí6
Marťan Kladno6
Robert Křelina6
Viťa Krnov5
Jakub Letná Praha5
Marťan Kladno Rozdělov5
Darek Kraków5
Pavel Duha5
František Svinčany5
Ilja Vary5
Jindra Karviná5
George Opatovice5
Tomáš Sruby5
MICHAL JÍLOVÉ5
Láďa Slávie Havířov5
Luďa Soběšice5
Michal Jablonec5
Honza Lysůvky5
Petr Petřvald5
Ivo Hvězda4
Apollo Mistek4
Ondra Místek4
Pepa Klobouky4
Mark 3 Hradec Králové4
JINDRA ŽIŽKOV4
RICHARD PRAHA4
Karel Víchová nad Jizerou4
JARDA SUŠICE4
Cestovatel Brno4
Pavel Slezská Frýdek4
KAREL PRAHA4
Senior 434
JINDRA MECLOV4
Cb184
Mates Chrudim4
Jirka Kostelec nad Orlicí4
STANDA DOMAŽLICE3
Martin Rokycany3
FILIP MARIÁNKY3
Radim Těšín3
Vilém Výškovice3
Max Zbraslavice3
Jano Pegas Sviadnov3
Standa Martinov3
Roman 22 Smiřice3
Apache Znojmo3
Láďa Smiřice3
Martin Orlová3
Vix Polabiny3
Jirka Vokovice3
Vašek Klobouky3
Miloš Rychnov3
Vlastík Lutyně3
Martin Palkovice3
Pavel Žabeň3
Libor Police3
PETR ŽIŽELICE3
Pavel Krumlov3
Kokr Praha3
MALIČKEJ RAKOVNÍK3
Veverka Šumperk3
Vojta Ostrava3
ZDENĚK POKRATICE3
Vlasta Ostrov3
Karel Víchová3
TONDA VALY3
Martin Májov3
Petr Jaroměř2
Kačer Praha2
Vlastík Dolní Lutyně2
Expedice Meluzína2
Zdeněk Chabry2
Roman Kvasín2
Ryba Děčín2
Mirek Rozseč nad Kunštátem2
Senior432
Martin Slatiňany2
Andrej Náchod2
František Nerudova Pardubice2
David Vraclav2
Michal Jablonec nad Nisou2
Hanys Orlová2
Ríša Vranov2
Petr Pardubice2
2
Marek Kudowa Zdroj2
Láďa Nová Paka2
Expedice Alhambra2
Honza Zlín2
Karel Suchomasty2
Daniel Hradec Králové2
Zdeněk Chabry Praha2
Petr Lázně Bohdaneč2
Tonda Honda Moravská Třebová2
Vasek Klobouky2
Hraboš Barrandov2
Eva Rokycany2
Marcin Dąbrowa Górnicza2
Janek Modřany2
Orion Poruba2
Viktor Nový Jičín2
Hektor82
KAREL JESENICE2
Míra Tlučná2
Kamil Orlová2
Mates Hradec Králové2
František Uherský Brod2
Petr Sukoslav Kostomlaty pod Milešovkou2
Pavel Karlovina Pardubice2
Míra Kadaň2
Renda Příšovice2
NIKOLAS KADAŇ2
Jirka Nová Ves2
HONZA MARIÁNKY2
Tomáš Úpice2
Exp MELUZÍNA2
Tom západ2
Rosťa Šitbořice2
VLASTA KAZNĚJOV2
HONZA KARLÍN2
Béďa Orlová1
Delta Stará Turá1
Radek Hudlice1
Martin Slovany Plzeň1
Petr Břevnov1
Radek Háje Praha1
MARTIN VIMPERK1
VENCA KAMÝK1
Honza Loštice1
Mirek Vrchlabí1
Venca Hájov1
Dargov Skalka1
Vilém 42 Rokycany1
Adrian Skoupý1
Halíř Břeclav1
Fantomas Krč Praha1
PETR KUNDRATICE OK1PPK1
Ježek Petřkovice1
Cb 18 Praha Local1
Lukáš Bohunice1
Michal Třebušín1
Pavel Kožlany1
Alexander Suchohrad1
Honza Chvaletice1
Martin Hoštěnice1
Petr Studánka1
Michal Beroun1
Grzegorz Zory1
Honza Třebšín1
Lukáš Palkovice1
Kamillo1
Josef Zábřeh1
Tony1
Josef Jilemnice1
Jakub Otrokovice1
Delta Rumburk1
Martin Slovany1
Martin Hostivice1
Dominik Přikryl1
Roman Velká Polom1
Miloš Kralupy1
Zdenda Žďár1
Lukáš Blansko1
Matuš Žukov1
Mirek1
Ivo Hvězda Praha1
Patrik Lhotice1
Zebra Rumburk1
Matys Klabava1
Senior1
Standa Rožnov1
Honza Vysoké nad Jizerou1
Michal 1 Pardubice1
Frankie Zaječí1
Matěj Brno1
Dan Mnichovo Hradiště1
Tomáš Frýdek1
Petr Brloh1
Vávra Paseky1
Milan Kladno Rozdělov1
Jura Vamberk1
Orol Nová Dubnica1
LETIŠTĚ LÍNĚ1
Parabola Chabařovice1
Franta Slatiňany1
Hektor 8 Dolní Černůtky1
Xp ECHO1
Jindra Malešice1
Zdeněk Dolní Chabry1
David Prachatice1
Jano Furča1
Franta Litomyšl1
Petříček Martin1
Jakub Praha Letná1
Majlo Dubnica1
Dan Žatec1
Ryba Velká Veleň1
MIREK PRAHA VINOHRADY1
Bedrřich Palkovice1
František Morašice1
Venca Kamýk Praha1
Peter Terasa1
Mirek Lanovka Žalý horní stanice1
Karel Uhercice CB1
Florián Žatec1
Jindra Železnice1
Milan Tábor1
Lucka Praha1
Michal Studénka1
Honza Třebušice1
Jarda Hrádek1
Jirka015 Všejany1
Karči Terasa1
Tomáš Nusle1
Fabien Mikulov1
Luboš Police1
Vilém421
Sasan Horní Strakory1
Pepa Most1
Milan Tábor obec Chotoviny1
Wolf Ostrov1
Milosz Dąbrowa Górnicza1
Sosna1
Petr Jičín1
Maters Chrudim1
Radek Chodov1
Jarda 411
MARTIN DOMAŽLICE1
Pavel Kolín1
Karel Kratonohy1
Bukr Jičín1
Milan Šumbark1
Karel Víchová v Jizerských horách1
JOHNY RADČICE1
Tomáš Kamený vrch1
Jirka Hůry1
Petr Polička1
Jakub Úpice1
Pavel Vysoké Mýto1
Luděk Otaslavice1
Karel Zvýchové1
Pavel Karviná1
Tomáš Drozdov1
Kašna6 České Budějovice1
Bartek Zbytków1
Ciganka Jolanda Mníšek pod Brdy1
Krkavec Příbram1
Pavel Kostelec nad Orlicí1
VOJTA ÚJEZD1
Andrej Vysoké1
Berdok Hradec Králové1
Láďa Hošťálkovice1
Expedice Morava1
Petr Garáž Martinov1
Ludin Náměšť1
Petr Chvaletice1
Martin Hostěnice1
Michal 2 Jílové u Prahy1
Jindřich Libštát1
Tomy Nové Zámky1
Tonda Poruba1
Satan Vnorovy1
Míra Pardubice1
Petr Sukosklav1
Radar Hrabůvka1
Strom Zelený Jiřetín pod Jedlovou1
Petr Kundratice1
Dan Lhota1
Hoza Třebušín1
Pavča Rychnov1
Jirka Šumperk1
Jarry Nové Město1
STANDA KOSTELNÍK DOMAŽLICE1
Bubák Smolenice1
Milan Šumbark Havířov1
MICHAL ROZTOKY1
Blesk Hnízdo1
Jirka 1 Lovosice1
Karel Mariánka1
Venca Ostrava1
Martin Zličín1
Pavel Zbraslav Praha1
VÁCLAV BROD1
Hraboš Barandov1
Libor Jaroměř1
Petr Sukosla1
Sprejer Hnízdo1
Patrik Chomutov1
Tonda Honda1
Snorlax Budov1
MÍRA PLZEŇ1
František Nerudova1
Jarda Litovel1
Petr Prosek Praha1
Žán Braník1
Radek Praha1
Petr Sokolnice1