Průběžné výsledky soutěžního ročníku 2017/2018

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Za soutěžící je vyhodnocováno jak celkové pořadí, tak pořadí po jednotlivých pásmech. Lovci jsou vyhodnocování za obě pásma dohromady.

Do soutěže bylo dosud přijato 399 platných soutěžních hlášení od 21 soutěžících.

Celkové pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Tom Terasa Třinec42628
Radek Hrabůvka67545
Jarda Velké Poříčí51435
Hraboš Barrandov Praha28279
Apache Znojmo30220
Wořech Praha41217
Pavel Praha42185
Jakub Řevnice21170
Jarda Kladno1383
Honza Karviná882
Karel Mariánky1071
Roman Frantovky532
Karel Kladno929
Rado - Dúbravka829
Tomáš Vlašim628
Martin Kbely321
Karel Jesenice616
Jerry Nové Město412
Karel Praha28
Pepan Liběchov27
Jirka Veleslavín13

Pořadí soutěžících v pásmu CB

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Tom Terasa Třinec13284
Hraboš Barrandov Praha318
Apache Znojmo14
Wořech Praha14
Jerry Nové Město12

Pořadí soutěžících v pásmu PMR

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Radek Hrabůvka67545
Jarda Velké Poříčí51435
Tom Terasa Třinec29344
Hraboš Barrandov Praha25261
Apache Znojmo29216
Wořech Praha40213
Pavel Praha42185
Jakub Řevnice21170
Jarda Kladno1383
Honza Karviná882
Karel Mariánky1071
Roman Frantovky532
Karel Kladno929
Rado - Dúbravka829
Tomáš Vlašim628
Martin Kbely321
Karel Jesenice616
Jerry Nové Město310
Karel Praha28
Pepan Liběchov27
Jirka Veleslavín13

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Bedřich Palkovice59
Tom Terasa Třinec55
Vilém42 Rokycany53
Pavel Rokycany49
Radek Hrabůvka48
Petr Vratimov Zadky44
Senior43 Praha41
Daniel Hradec Králové40
Tomáš Vlašim40
Jerry Nové Město39
Radim Těšín36
Pavel Praha32
Petr Lipník30
Petr Petřvald29
Jindra Karviná28
Robert Křelina26
Karel Praha23
Vlastík Lutyně22
Karel Kladno22
Sasan Horní Stakory21
Apache Znojmo21
Láďa Slávie Havířov21
Pepa Klobouky21
Jarda Kladno20
Topaz Těšín20
Marťan Kladno Rozdělov20
Jakub Řevnice20
Radar Hrabůvka20
Karkulka Křižanovice18
Petr Sukoslav18
Karel Rokycany18
Saruman Brno18
Jakub Letná Praha18
Johan Hradec18
Hraboš Barrandov Praha18
Ivo Hvězda18
Wořech Praha17
Mikeš Jihlava17
Láďa Litvínov17
Jirka Karlovina Pardubice15
František Svinčany15
Libor Police15
Miro Suchá14
Pavel Kolín14
Hanys Orlová13
Roman Frantovky13
Karel Víchová nad Jizerou12
Žán Braník Praha12
Víťa Krnov12
CB18 Praha Local12
Jarda Velké Poříčí12
Kapitán Pardubice12
Lukáš Chrudim11
Robert Hudlice10
Peter Prosek10
Kamil Orlová10
Martin Orlová10
Ondra Místek10
Vlasta Ostrov10
Karel Mariánky10
Ludva Most10
Hektor 89
Lukáš Nebory9
Honza Zlin9
Béďa Orlová9
Martin Kbely9
Pavel Duha9
MaTes Chrudim9
Jano Pegas Sviadnov8
Apollo Mistek8
Michal Rozběřice8
Jarda Sušice8
Petra Hradec Králové8
Míra Nový Knín8
Vilém Výškovice7
Telegnost Brno7
Marcin Dąbrowa Górnicza7
Florián Žatec7
Orion Poruba7
Luda Soběšice7
Pavel Karviná7
Zdeněk Béčko Bolehošť7
Jirka Přím6
Martin Palkovice6
Pavel Brno6
Matuš Žukov6
Miloš Rychnov6
Pavel Kostelec nad Orlicí6
Richard Golčův Jeníkov6
Max Zbraslavice6
Pavel Duha Ostrava6
Martin Poruba6
Andrej Vysoké nad Jizerou6
Jirka Veleslavín6
Adam Karviná6
Láďa Smiřice6
Rado Dúbravka5
Zdeněk Brandýs5
Zdeněk Pokratice5
Zdenda Kuchařovice5
Majk Ostrovačice5
Budo Zruč5
Josef Jilemnice5
Tomáš Pleše5
Zdena Příbor5
Veverka liskovec5
Tomáš Sruby5
Pavel Slezská Frýdek5
Tomáš Kamenný vrch5
Roman Teplička4
George Opatovice4
David Čelákovice4
Pavel Krumlov4
Henry Zlin4
Tomáš Frýdek4
Karel Praha Prosek4
David Děrné4
Milan Rodov4
Ruda Chropyne4
Roman Velká Polom4
Michal Beroun4
Venca Ostrava4
Venca Hajov4
Rene Chropyne4
Marek Slavičín4
Jirka Frýdek4
Dušan Bučovice4
Vašek Klobouky4
Veverka Šumperk4
Jarda Dobrá4
Daniel a Petra Hradec Králové4
Aleš Červený Kostelec4
Martin Chropyne4
Michal Jílové3
Majk Ústí3
Satan Vnorovy3
Tomáš Kolín3
Tomáš Benátky3
Michal Polepy3
Franta hokej Baška3
Ivan Vinohrady3
Eda Praha3
Petr Chvaletice3
Roman Brod3
Dan Černý Most3
Apolo Mistek3
Martin Slatiňany3
Tibor Malinovo3
Méďa Výškovice3
Honza Nymburk3
Valter Těšín3
Ježek Petřkovice3
Denis Žlutý Pes Pardubice3
Honza Chvaletice3
Mirek Mejdlo Ostrava3
Petr Přerov3
Sosna3
Milan Bělá3
Dargov Skalka3
Mates Brno3
Standa Rožnov3
Jindra Meclov3
Petr Karviná3
Richard Čáslav3
Mirek Novodvorská3
Mazi Olomouc3
David Prachatice3
Venca Kamýk Praha3
Ondra Plzeň3
Milan Háje3
Miro Lehota3
Jarda Mnichovo Hradiště2
Alfons Místek2
Tomáš Brno2
Bartek Zbytków2
Pavel Somak2
Belmondo Unhošť2
Ďuri Prievidza2
Agáta Plánice2
Ondra Kamýk2
Jirka015 Všejany2
Honza Žukov2
Lukáš Zlín2
Jarda Rýmařov2
Ruda Kunratice2
Kuzma Praha2
Roman Kvasín2
Exp Fogl2
Pavel Říčany2
Milan Detmarovice2
Jarda Liberec2
Aleš Dubina2
Jenda1 Řečkovice2
Honza Lysůvky2
Milan Tábor2
Milan Tábor obec Chotoviny2
Rumcajz Třebíč2
František Nerudova Pardubice2
Luna Znojmo2
Jindra Žižkov Praha2
Expedice Eduard2
Martin Jevíčko2
Honza Šumnbark2
Václav Polabiny Pardubice2
Jordán Nový Jičín2
Trabant Praha2
Sosna Kostelec2
Jarda Heřmaňák2
Aleš Syřenov2
Tomas Frydek2
Petr Troja Praha2
Petr Polička2
Ota Pozořice2
Lukáš Palkovice2
Jirka Kostelec nad Orlicí2
Žabák Praha2
Jarda Litovel2
Milda Březno2
Pepa Zlin2
Franta Velešov2
Standa Kopřivnice2
Faktor2
Expedice Favorit2
CZ122
Renda Příšovice2
Franta Litomyšl2
Demon Dubnica2
Radek Trója2
Vinetou Kopana2
Ondra Kamík2
Pepa Světlá nad Sázavou2
Jura Kravsko2
Venca Borovany2
Jirka Kostelec2
Pedro Martin2
Libor Jaroměř2
Kalich 68 Soběšovice2
Martin 742
Vávra Paseky2
Pavel Pustkovec2
Tonda Zlechov2
Milan Prostejov2
Kondor Kladno2
Dan Lhota2
Tonda Havířov2
Pavel Velká Ohrada2
Laďa Blansko2
Petr Petrvald2
Exp Považie2
Zdeněk Fulnek2
Tom Klobouky2
Olda Riviera2
Pavel Klondike Ludgeřovice2
Láďa Cisterna2
Pavča Rychnov2
Radim Tesin2
Elektron Dubnica2
Dargov2
Jarda Pekárna Havířov2
Dárek Kraków2
Martin Chrudim2
Petr Jičín2
Milan Mohelnice2
Dargo Skalka2
UFO Ostrava2
Trabant Strahov2
Petr Sokolnice2
Petr 7 Most2
Tom Miškovice2
Oleg Zbytków2
Josef Velké Opatovice1
Patrik Vodárna Zábřeh1
Josef Zábřeh1
Kobra Kačice1
Expedice Bororo1
Vincent Třebíč1
Topas Olomouc1
Mirek Stolín1
Luboš Prostějov1
Honza Obřany1
Michal Štvrtok1
Houmr Kolín1
Mirek Libuš1
Expedice Adam1
Martin Zličín Praha1
Honza Ostrava Poruba1
Dalibor Hraštice1
Milo Mohelnice1
Martin Májov Chrudim1
Jirka Sosnova1
Zdeněk Újezd Nad Lesy1
Tomáš Litvínov1
Erikson Partyzánské1
Čabáň Vinohrady1
Míra1
Lukas Zlin1
Jano Nové Zámky1
Štefan Domažlice1
Richard Novy Jicin1
Faktor Nehvizdy1
Vašek Počernice1
Bronislav Pravice1
Míra Hrádek U Rokycan1
Vlastík Dolní Lutyně1
Šrek Hlubočany1
Edo Senica1
Karel Uherčice1
Radim Orlová1
Dan Butovice1
Andrej Náchod1
Jirka Pavlovice1
Petr Jince1
Olin Zlín1
Karel Police1
Ota 4 Praha 41
Zdenek Vinohrady1
Jarda Trutnov1
Pepino Černošice1
Expedice Kleť1
Standa Buštěhrad1
Zdeněk 2 Fulnek1
Peter Košeca1
Filip Kolovraty1
Jerry Prerov1
Petr Muzeum Dvůr Králové Nad Labem1
Miazga Oslany1
Roma Brod Železný Brod1
Karel Lopenik1
Expedice Baťovan1
Pavel Hranice1
Vašek Počernice Horní Počernice1
Dušan Český Brod1
Fantomas Krč1
Honza Oslavany1
Jarek Vetrna1
Expedice Jeleň1
Petr Slezská Frýdek1
Jirka Litvínov1
Marian Strečno1
Franta Praha Troja Ok9jvk1
Miloš Bratislava1
Přemek Hořátev1
Honza Skrbeň1
Franta Bohdaneč1
Libor Kopcany1
Tomáš Drozdov1
Rýša Malá Strana1
Jirka Ústí Nad Orlicí1
Peta Hluchov1
JKZK Dvůr Králové nad Labem1
Zdeno Pribor1
Expedice Crusader1
Láďa Frýdek1
Pepa Brdy1
Tom Krásno1
Maličkej Rakovník1
Kopriva Hrabuvka1
Alfa1
Karel Kaldno1
Marcin Cieszyn1
Sniper Krupá1
Dlouhán Brno1
Lojza Batkova1
Expedice Echo1
Franta Olomouc1
Míra Plzeň1
Jarek Pszczyna1
Tomas1
Orion Senica1
Jindra Libštát1
Radek Příkazy1
Čochtan Stěžery1
Jirka Chotovice1
Michal Budějovická1
Roman Hlinsko1
Roman Brod Železný Brod1
Emitor Lednické Rovné1
Petr Dvůr Králové nad Labem1
Láďa Pankrác Praha1
Quido Košeca1
Pavel Hrobka Turnov1
Wolf Ostrov1
Pavel Kustkovec1
Praděd Jablonec1
Martin Olomouc1
Kačer Praha Štěrboholy1
Martin Nýrsko1
Martin Hostenice u Brna1
Alf Koclířov1
David Hlubočany1
Milosz Dąbrowa Górnicza1
Milan Pardubice1
Lípa 300 Klimkovice1
Venca Kamýk1
Filip Kralovice1
Čači FM Frýdek1
Milan Banská Bystrica1
Aleš Proseč1
Jirka OTOV1
Mirek Pustkovec1
Apolo Frydek1
Expedice Furgon1
Láďa Brno1
Victor Praha1
Kačer Smiřice1
Pavel Brno Hradistsko u Kromerize1
Roger Záběhlice Praha1
Brontosaurus Nová hospoda1
Luda Sobesice1
Ota Praha1
Satan Znorový1
Pavel Zbraslav1
Zvíře Zlin1
Expedice Dráčik1
Dan Žatec 51
Kamil Sherwood Zlín1
Pavel Košutka1
Myšák Buková Hora Příbram1
Franta Hněvkovice1
Martin Morávka1
Viktor Hlubočany1
Jarda Slávie Havířov1
Petr Garáž Martinov1
Šedý Vlk Ostravice1
George Opatovice 161
Robi Tvrdošovce1
Kačer Praha1
Expedice FOGL1
Míra OLDŘICHOV u PÍSKU1
Martin Žatec1
Radek Trója Praha1
Standa Novy Jicin1
Monika Třebechovice1
Jakub Lesná Brno1
Jirka Zlín1
Fantomas1
Petr Jaroměř1
Brontosaurus Velké Popovice1
Marek Žinkovy1
Světla Vlašim1
Dejv Hodonín1
Venca Kamík Praha R51
Miloš Kralupy vodárna1
Libor Roznov1
Expedice Beskydy1
Richard Nový Jičín1
Max54 Buštěhrad1
Maceška Filipov1
Martin Volduchy1
Radim Petřvald1
Mirek Senohraby1
Vašek Benešov1
Andrzej Strumień1
SoptíkHřensko1
Standa Modřany1
Petr Kundratice1
Tomas Benátky1
Radek Brno Holasky 17 km1
Džordži Opatovice1
Mirek Žalý1
Filip Jeneč1
Honza Řevnice1
Viking Kadaň1
Tomáš Záboří nad Labem1
Franta hokej Baska1
Sakura Praha1
Milan Výškovice1
Martin Rozdělov1
Luboš Habřina1
Karel Česká Lípa1
Franta Nechanice1
Anicka Frydek1
Exp Tofu1
Johan Hradec Králové1
Zdeněk Brandýs nad Labem1
Jarda Lipnik1
Expedice Živčáková1
Frenky1
Petr7 Heřmaňák Heřmanův Městec1
Mirda Borovany1
Gim Dobruška1
Ondřej Rožnov1
Standa Městečko1
Petriček Martin1
Kuba Plzeň1
Jindra Malešice1
Luda Soběšice doma1
Alan Trnava1
Jirka1
Adam 981
Marek Malacky1
Zdenda Kucharovice1
Martin Alsak Zabreh nad Odrou1
Jindra Srní1
Topaz Olomouc1
Pepan Liběchov1
Martin Valmez1
Soptík Hřensko1
Pavel2 Novy Jicin1
Suchý Nové mesto nad Váhom1
Mirek Poniklá1
Expedice Dolina1
Jarda Tchořovice1
Honza Karviná1
Petr Škvrňany1
Filo Výškovice1
Brdy11
Mirek Vrchlabí1
Míla Police1
Expedice Morava1
Pavel1
Marek Lodygowice1
Nikolas Kadaň1
Ludva Most Jeřabina1
CZ1 Milan Bělá1
Mikes Jihlava1
Tino Zlaté Moravce1
Petr Zásada1
Standa Hradec1
Satelit Dubnica1
Milan Polabiny1
Tonda Teplice1
Vladimir Stalingrad Zabreh nad Odrou1
Expedice Ferda1
Jirka Vokovice1
Dušan Piešťany1
Jirka Stříbrníky1
Miloš Kralupy1
Petr Petrval1
Milan Senica1
Ivoš Přerov1
Pavel Slezka1
Jarda Prostějov1
Standa Hradec Králové1
Fabien Mikulov1
Orol Dubnica1
Mates Tchořovice1
Matej Halenkovice1
Standa Stakory1
Míra Kadaň1
Brdy 11
František Litomyšl1
Milan Bělá Rohovládova Bělá1
Standa Nový Jičín1
Mirek Komín1
Belmondo Kramolna1
Dano Senica1
Rowerzysta Kraków1
Jarda Valmez1
Petr Morávka1
Jakub Řevnice Houpák1
Jirka Hradisko1
Jirka Přím Dolní Přím1
Homer Kolín1
Wolf Ostov1
Jarda Koštice1
Honza Karlštejn1
Martin Teplice1
Jirka 1 Lovosice1
Karel Jesenice1
Lukas Trojanovice1
Lukáš Senica1
Lada Slavie Havirov1
Franta Rovečné1
Standa Okrouhlo1
Jarda Nehvizdy1
Jofi Hostie1
Indián Senica1
Petr Fryšták1
Jindra Chomutov1
Petr Pecvald1
Vix Polabiny1
Dominik Praha1
Matrin Alšák Poruba1
Sedmička Trutnov1
Kamil Praha1
Miloš Sněžník1
Šakalí stehno Holešov1
Marek Hranice OK8DM1
WOKO1
Marmelada Brno1
Lukáš Bartovice1
Jirka Teplýšovice1
Jirka Třebovice1
Bob Veselí1
Rychard Golčův Jeníkov1
Áres Ústí1
Čáryfuk Tanvald1
Donald Most1
Víťa Frýdek1
Honza Cítoliby1
Jirka Chlístov1
Lenka Kosmonosy1
Libor Blansko1
Pepa Milovy1
Astraia Znojmo1
Milan Rodov 250m1
Martin Usti1
Luky Trnava1
Ok2xle Čekyně u Přrova1
Venca Kamík1
Beruška Bohuslavice nad Matují1
Vladimír Stalingrad Ostrava Zábřeh1
Tonda Kobylisy1
Patrik Vodárna Ostrava1
Darina Kladno1
Martin Rozseč1
Kovi Láb1
Vašek Horní Počernice1
Jiří Ketkovice1
Lípa 3001
Fanda Cidlina Žeretice1
Vincent Barrandov Praha1
AA461
David Gerne Veseli u Oder1
Expedice Pohádka1
Helmut Hať1
Olda Riviera Místek1
Tom Carták1
Fantomas IKEM1
Láďa Smiřice Starší1
Jirka Varnsdorf1
Lukas Bartovice1
Andrea Praha1
Michal Teplice1
Tonda Kluziště Hronov1
Michal 1 Pardubice1
Vasek Klobouky1
Petr Sukoskav1
Petr Peřvald1
Koblížek Chomutov1
Táta Košík1
Jenda1 Modřice1
Jarda Mirošov1
Jano Žilina1
Pavel Kostelec1
Láďa Doublevy n1
Karel Uherčice CB1
Pavel Běrunice1
Jenda Dašov1
Petr Dub1
Michal62 Nasavrky1
Honza Jindřichův Hradec1
Nikola Kadaň1
Pavel Kuskovec1
Jirka Neustupov1
Martin Záturčie1
Jarda Rudice1
Eva Rokycany1
Mates Dvorská Bouda 1315m1
Marek OK8DM1
Expedice Rotunda1
Vasek Pribor1
Jarda Hrádek u Nechanic1
Expedice Ondrej1
Exp Dlhé Stráně1
David Čelákovice Petřiny1
Piotr Zory1
Richard Čáalv1
Honza Havířov1
Myšák Buková Hora1
Alfa Viktor1
Pavel Prha1
Martin Alšák Ostrava Poruba1
Láďa Bělá1
Expedice Zubr1
Brejlovec Kolín1
Zdeněk Holešov1
Martin Benešov1
Martin Slovany Plzeň1
Exp Lesná1
Marty Plzeň1
Milan Bělá a WOK01
Lada Slavia Havirov1
Tekk Bánská Bystrica1
Ondra Brno Kr1
Sandokan Staré Kročehlavy1
Vláďa Tři Dvory1
Standa Domažlice1
Kuba Březnice1
Jirka Jenštejn1
Expedice Apollo1
Tomáš Cífer1
Václav Pardubice1
Miki Všeruby1
Batman Vinařice1
Jerry Přerov1
Expedice Perun1
Ríša Vranov1
Míra Hraštice1
David Velešov1
Expedicia Krizaci1
Hastrman Hartmanice1
Honza Oslavany 5 km1
Expedice Radegast1
Pavel Parduce1
Senio43 Bílá hora1
Honza Hylváty1
AA141
Jarda Ostroměř1
Milan Šumbark1
František Uherský Brod1
Robert Střelina1
Jakub Otrokovice1
Lubos Prostejov1
Expedice Križaci1
Láďa Lounice1
Karel Lidéřovice1
Honza Šumperk1
Dan Dolni Paseky1
Venca Soleček1
Pavol Somák1
Vojta Děrné1
Jirka Skorotice1
Milan Třebovice1
Luděk Soběšice1
Snorlax1
Miro Hlohovec1
Zebra Senica1
Sokol Kolín1
Expedice Laguna1
Milan Háje Praha1
Wořech Praha Třemšín1
Marián Kolín1
Jirka Křivina Křivice1
Honza Havirov Sumbark1
Petr Žíželice1
Ruda Oldřichovice1
Láďa Nebory1
Vojto Bohunice1
Pařez Zlín1
Zdena Pribor1
Cb 18 Praha Local1
Ota Pozorice1
Lední Medvěd1
Honza Koberice1
Pavel Nový Oldřichov1
Tomek Zbytków1