Průběžné výsledky soutěžního ročníku 2016/2017

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Do soutěže bylo celkem přijato 343 platných soutěžních hlášení od 17 soutěžících.

Pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Radek Hrabůvka62373
Pavel Praha65271
Honza Karviná26266
Wořech Praha37203
Hraboš Barrandov37192
Johan Hradec36166
David Čelákovice22103
Tomáš Vlašim2099
Jerry Nové Město2090
Martin Kbely433
Rado Dúbravka316
Michal Černá Hora310
Karel Jesenice48
Roman Frantovky16
Pavel Brno15
Tom Klobouky14
Libor Blansko13

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Karel Praha89
Tomáš Vlašim63
Bedřich Palkovice53
Senior43 Praha43
CB18PrahaLocal40
Karel Rokycany38
David Čelákovice35
Vilém4234
Andrej Vysoké nad Jizerou34
Jerry Nové Město29
Pavel Praha28
Láďa Litvínov27
Wořech Praha27
Johan Hradec25
Topaz Těšín24
Tom Terasa Třinec23
Sasan Horní Stakory23
Jindra Karviná20
Robert Křelina20
Pavel Kolín19
Petr Lipník19
Radim Těšín17
Hraboš Barrandov16
Láďa Slávie Havířov16
Vlastík Lutyně15
Karkulka Křižanovice14
Vilém Výškovice13
Miro Horní Suchá13
Ivo Hvězda Praha13
Vašek Klobouky13
Pavel Říčany12
Michal Nové Město11
Daniel Hradec Králové11
Hanys Orlová10
Milan Tábor10
Jirka Karlovina Pardubice10
Zdeněk Pokratice10
Martin Kbely10
Dan Lhota9
Radar Hrabůvka9
Gama Kamýk9
Karel Víchová nad Jizerou9
Petr Petřvald9
Jakub Letná Praha8
Libor Blansko8
Vlasta Ostrov8
Mikeš Jihlava8
Pjetka Roudná7
Venca Kamýk7
Žán Braník Praha7
Ludva Most7
František Svinčany7
Kapitán Pardubice7
Milan Háje Praha7
Honza Chvaletice7
Radek Troja7
Eva Šafářka6
Martin Orlová6
Pavel Duha Poruba6
Petra Hradec Králové6
Míra Nový Knín6
Pavel Klondike Ludgeřovice5
Marťan Kladno Rozdělov5
Karel Jesenice5
Strom Zelený Jiřetín pod Jedlovou5
Jerry Jirkov5
Čabáň Vinohrady5
Pavel Velká Ohrada5
Orol Nová Dubnica5
Jirka1 Lovosice5
Jarda Sušice5
Kocour Buštěhrad4
Jarda Dobrá4
Tomáš Drozdov4
Denis Žlutý pes Pardubice4
Zdeněk Javorná4
Maličkej Rakovník4
Luboš96 Česká Lípa4
Jarek Místek4
Venca Běštín4
Venca Ostrava4
Petr 02 Dvorce4
Kamil Orlová4
Zdeněk Béčko Bolehošť4
Jirka Pavlovice4
Honza Karviná4
Pepa Valašské Klobouky4
Pavel Slezská Frýdek4
Belmondo Unhošť3
Telegnost Brno3
Kuzma Praha3
David Úpice3
Koblížek Chomutov3
Richard Čáslav3
Pavel Karviná3
Čalfa Jistebsko3
Radek Hrabůvka3
Jarda Nádraží Liberec3
Expedice Alhambra3
Milan Polabiny Pardubice3
Traper Sloup3
Nikolas Kadaň3
Petr Brloh3
Andrea Praha3
Láďa Smiřice3
Jano Pegas Frýdek Místek3
Martin Poruba3
Milan Rodov3
Jirka Opava3
Ondra Místek3
Michal Dolní Břežany3
Tomáš Rychvald3
Světla Vlašim3
Jirka Přím3
Jarda Litovel3
Honza Lysůvky2
Jarda Rýmařov2
Marek2
Mirek Pustkovec2
Peter Prosek2
Ďuri Prievidza2
Tomáš Sruby2
Petr Škvrňany2
Vodník Stupava2
Kamil Žižkov2
Jirka1 Litvínov2
Pavel Kostelec nad Orlicí2
Honza Karlín2
Tonda Chvaletice2
Pavel Košutka2
Patrik Opatov2
Ondra Kamýk2
Mirek Mejdlo Ostrava Mariánské Hory2
Martin Klenčí pod Čerchovem2
Vladimír Stalingrad Ostrava2
Ricci Plzeň2
Luboš Štramberk2
Emil Čepí2
Byňa OK1BY2
Jano Pegas2
Čochtan Stěžery2
Mejdlo Ostrava Mariánské Hory2
Míra Kadaň2
Ares Ústí2
Honza Jindřichův Hradec2
Sokol Dobříš2
Marmeláda Brno2
Jindra Železnice2
Pavel Bedřichov2
Pavel Poruba2
Frenky Smědava2
Radek Nivy Zlín2
Libor Malšín2
Jano Vrakuňa2
Jenda Hradiště2
František Uherský Brod2
Mirek Novodvorská2
Pavel Pardubice2
Václav Polabiny2
Aleš Motol Praha2
Robert Ruda Śląska2
Marek Dolný Kubín2
Aleš Dubina Pardubice2
Béda Praha2
František Litomyšl2
Vincent Třebíč1
Petr Zličín1
Zdeněk Jihlava1
Skyper Kitsse1
Pepa Zlín1
Peťo Nová Dubnica1
Standa Martinov1
Franta Rovečné1
Tomáš Lovosice1
Jarda Tisem1
Láďa Rychvald1
Tom Klobouky1
Rudolf Podbořany1
Eda Airsoft Praha1
Petr Slavkov1
Lukáš Hradec Králové1
Jirka Úštěk1
Lenka Chvaletice1
Tomáš Dúbravka1
Karel Motol1
Jirka Hasičárna Lískovec1
Roman Modra1
Zdeňa Příbor1
Martin Radotín1
Army tábor Žerotín1
Jarda pekárna Havířov1
Jirka Teplýšovice1
František Nerudova1
Michal Černá hora1
Petr Chvaletice1
Alfa Trnava1
Tomáš Frýdek1
Edizon Hubina1
Franta Hokej Baška1
Zvíře Zlín1
Pavel Kocourov1
Jarda Knapovec1
Bohouš Samotíšky1
Vašek Benešov1
Filip Kralovice1
Petr Mělník1
Ota Lštění1
Derby1
Ládínek Bečka1
Mišo Láb1
Petr Poruba1
Vašek Praha1
Petr Březina1
Vix Polabiny1
Mirek Olomouc1
Libor Liberec1
Toník Karlín1
Dan Butovice1
Michal 62 Nasavrky1
Filip Strašín1
Honza Hlučín1
Ati Topoľníky1
Petr Most1
SKWP Cieszyn1
Martin Alšák1
Karel Krasonohy1
Ufon1
Ivoš Přerov1
Honza Šumnbark1
Honza Barrandov1
Miloš Sněžník1
Láďa Brno1
Rado Dúbravka1
Pavel Zbraslav1
Jasan Zdiby1
Dahora1
Harry Trenřín1
Mike Ostrovačice1
Malý Jarda1
Karel Šumnbark1
Milan Prostějov1
Lukáš Chrudim1
Ivan Vinohrady1
Marek Martin1
Alfonz Místek1
Fox31
Expedice Artaban1
Max Zbraslavice1
Pavel Kolím1
Hoblík Liberec1
OK9RTS1
Lukáš Kopřivnice1
Vašek Počernice Horní Počernice1
Franta Hněvkovice1
Miloš Jihlava1
Tomáš Pleše1
Fantomas1
Radek Praha Chodov1
Matouš Kutná Hora1
Charlie Rozhledna Praha1
Pavel Ostrava1
Libor Police1
Petr Heřmanův Městec1
Neznámý z Domašína1
Dušan Tvrdošín1
David Děrné1
Jano Pegas Místek1
Milan 421
Jirka Varnsdorf1
Pindulin1
Honza Nymburk1
Viktor Lednické Rovné1
Luboš Přepeře1
Radek Chodov1
Marko Nová Dubnica1
Petra Orlová1
Karel Pivovar Ostrava1
Braňo Dolný Kubín1
Jirka Sosnová1
Matěj Vimperk1
AA281
Mirek Brumov1
Milan Žilina1
Fredy Kanada1
Jarek Konopiště1
Dan Žatec1
Mirek Brno1
Jarda Jihlava1
Petr Bechyně1
Filip Jeneč1
Libor Chropyně1
Tomáš Březhrad1
Aleš Neveklov1
Dargo Skalka1
Bóďa Ústí1
Lahváč Roudnice1
Radio Wisky1
George Orlová1
Konipas Kladno Rozdělov1
Radek Háje Praha1
Klaun Ondřejov1
Míra N1
Emil Bítov1
Standa Strakonice1
Venca Hájov1
Honza Mříč1
AA311
Eda Praha1
Láďa Orlická přehrada hráz1
Kovi Láb1
Petr Jičín1
Hiriburu Palárikovo1
Otakar Dubina1
Jarda Grilovač1
Marián Strečno1
Lukáš Palkovice1
Roman Louny1
Jika Knapovec1
Kamil Bludov1
Ruda Chropyně1
Filip Brno1
Roman Rousínov1
Pavel Benátky Ostrava1
Robert Praha1
Róbert Tvrdošovce1
Jirka 02 Orlová1
Honza Chlumčany1
Petr Dvorce1
Vápenka Kutná Hora1
Kmil Bludov1
OK1DBE1
OK1CP Nová Lhota1
AA551
Martin Ievíčko1
Jindra Žižkov1
Jarda Loučná1
Pegas Frýdek1
Standa Rožnov1
Čestmír1
Stanice Hvězda1
Honza Nové Strašecí1
Jarda K411
Danielka Dúbravka1
Pavel Brno1
Marcin Cieszyn1
Ajven Brno1
Petr Prosek1
Stanley Atari Poruba1
Majk Ústí nad Labem1
Venca Soleček1
Leszek Gliwice1
Marcel Slavkov1