Konečné výsledky soutěžního ročníku 2015/2016

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Do soutěže bylo celkem přijato 413 platných soutěžních hlášení od 23 soutěžících.

Pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Johan Hradec123564
Radek Hrabůvka57360
Tom Terasa Třinec33296
Wořech Praha30177
Pavel Praha35167
Jerry Nové Město20127
Tomáš Vlašim25107
Hraboš Barrandov1276
Jakub Řevnice1152
Indián Senica946
Andrej Vysoké nad Jizerou646
Míra Nový Knín646
Martin Kbely635
Topaz Těšín1131
Rado Dúbravka528
Honza Karlín626
Karel Jesenice721
Traper Sloup316
Jano Istebné115
Pavel Rožnov310
Jenda Lubná210
Dan Lhota24

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Bedřich Palkovice73
Andrej Vysoké nad Jizerou46
Tomáš Vlašim43
Pavel Praha39
CB18PrahaLocal37
Topaz Těšín37
Jerry Nové Město37
Tom Terasa Třinec35
Martin Kbely34
Sasan Horní Stakory34
Senior43 Praha33
Johan Hradec31
Radek Hrabůvka30
Robert Křelina30
Slávek Orlová30
Karkulka Křižanovice29
Sokol Dobříš26
Milan Tábor23
Kuzma Praha23
Pavel Kostelec nad Orlicí23
Tomáš Lhotka Praha22
Wořech Praha21
Radim Těšín20
Jirka Karlovina Pardubice20
Láďa Litvínov20
Petr Petřvald20
Míra Nový Knín19
Pavel Kolín18
Pavel Klondike Ludgeřovice18
Jakub Letná Praha16
Václav Polabiny Pardubice16
Vlasta Ostrov16
Ruda Kunratice15
Ivo Hvězda15
Karel Rokycany14
Jindra Karviná14
Kapitán Pardubice14
Jarda Dobrá13
Traper Sloup13
Tomáš Sruby12
Zdeněk Béčko Bolehošť12
Láďa Slávie Havířov11
Jerry Jirkov10
Honza Karviná10
Ivo Hvězda Praha10
Pavel Duha10
František Svinčany10
Honza Karlín9
Jakub Řevnice9
Vlastík Lutyně9
Robert Ruda Śląska9
Karel Víchová nad Jizerou9
Vilém Výškovice9
Martin Alšák9
Jawa Praha9
Hanys Orlová9
Zdeněk Pokratice8
Petr Brloh8
Miro Suchá8
Dan Lhota8
Honza Chvaletice8
Kamil Orlová8
Pjetka Roudná8
Roman Kvasín7
Ludva Most7
Ricci Plzeň7
Pavel Karviná7
Karel Víchová7
Milan Háje Praha7
Jenda Lubná7
Martin Poruba6
David Syřenov6
Michal Nové Město6
Frenky Smědava6
Colombo Syřenov6
Vilém426
Andrea Praha6
Láďa Smiřice6
Petr Chvaletice6
Jenda Hradiště6
Mirek Suchá5
Martin Orlová5
Vašek Karviná5
Hraboš Barrandov5
Mirek Horní Suchá5
Milan Háje5
Belmondo Unhošť5
Petr Strašín5
Topas Olomouc5
Radim Havířov5
Zdeněk Ústí5
ELZO Poruba5
Libor Malšín5
Aleš Dubina5
Marcin Dąbrowa Górnicza5
Láďa Rychvald4
Gama Kamýk4
David Děrné4
Luboš96 Česká Lípa4
Jarda Sušice4
Patrik Vodárna4
Zdeněk Makov4
Venca Kamýk4
Lukáš Letná Praha 4
Martin Klenčí4
Strom Zelený Jiřetín pod Jedlovou4
Milan Rodov4
DonalD Most4
Honza Žukov4
Martin Palkovice4
Radim Těšín dPMR4
Max Buštěhrad4
Jirka Opava3
Orol Nová Dubnica3
Sosna Choceň3
Tomáš Lhotka3
Miro Horní Suchá3
Michal Strašnice3
Pavel Pardubice3
Pavel Ostrava3
Franta Hněvkovice3
Pětka Rudná3
Pavel Slezská Frýdek3
Láďa Pouchov3
Pavel Slezská3
Grzegorz Żory3
Franta hokej Baška3
Ládín Dušejov3
Milan Češov3
Miloš Sněžník3
Josef Mototechna Karviná3
Standa Hlučín3
Pavel Hrobka3
D4r0 Belchatów3
Marek Łodygowice3
Marcin Cieszyn3
Karel Výchova3
Martin Klenčí pod Čerchovem3
Tomáš Frýdek3
Milosz Dąbrowa Górnicza3
Olda Riviera Místek3
Trabant Strahov3
Michal Bělský Les3
Patrik Vodárna Zábřeh2
Mates Barrandov Praha2
Jirka Nová ves2
Marťan Kladno Rozdělov2
Petr Lehovec2
Pavel Žabeň2
Stáňa Hlučín2
Petr Dub2
Venca Kamýk Praha2
Tibor Malinovo2
Pavel Duha Ostrava2
Pětka Roudná Plzeň2
Jarda Chodov Praha2
Béďa Orlová2
Vašek Stodůlky Praha2
Pavel Zbraslav2
Honza Petřvald2
Eva Šafářka Říčky v Orlických horách2
Josh Plzeň2
Fantomas Praha2
František Litomyšl2
Filip Strašín Říčany2
Perníkář Pod Kunětickou horou2
Jenda Levín2
Michal Osek2
Gama Kamýk Praha2
Petr Slavkov2
Pavel Rožnov2
Láďa křižovatka Mříčná2
Caro Chocznia2
Michal Wadowice2
Martin Slatiňany2
Eda Praha2
Expedice Kleť2
Marek Dolný Kubín2
Sasan Horní Strakory2
Dan Butovice2
František Pardubice2
Jakub Liberec2
Zdeněk 2 Fulnek2
Karel z Rokycan2
Radek Troja Praha2
Pavel Ostrava OK2LHP2
Standa Rožnov2
Karel Praha2
Denis Žlutý pes2
Venca Hájov2
Milan Brod2
Michal62 Nasavrky2
Petr Drahnětice2
Franta Morašice2
Petr Dukla2
Jirka Praha 9 Újezd nad Lesy2
SJKJ Boskovice1
Petr Studánka1
Tomáš Liberec1
CB18 Praha Local1
Olda Chlumec nad Cidlinou1
David Stodůlky1
Petr Bechyně Bechyňská Smoleč1
Alfons Místek1
Jarda Pelhřimov1
Pawel Chrzanów1
Mirek Novodvorská1
Petr Teplice1
Martin Souš1
Simonides Slezská Ostrava1
Kobra Hrusice1
Marťan Kladno1
Láďa Frýdek1
Vodník1
Čarli Rozhledna Praha1
Lukáš Zlín1
Radek Nivy1
Oscar Brno1
Bohdan Hamr na Jezeře1
Hoblík Liberec1
Luboš Praha1
Mirek Veselí nad Lužnicí1
Míra Pardubice1
Zbyněk Bravantice1
Eva Šafářka Říčky1
Radek Háje Praha1
Roman Modřany1
Franta Opatov Praha1
Petr Chýnov1
Jirka Ústí nad Orlicí1
Šváb Mariánské Lázně1
Honza Vratimov1
Michal Polepy1
Andrej Dúbravka1
Prahalokal1
Franta Bransouze1
Štěpán1
Valda Nebušice1
Honza Onomyšl1
Ota Lnáře1
Milan Tábor Chotoviny1
Jirka Kbely1
Gorbi Gliwice1
Čalfa Jistebsko1
Krtek Bohnice Praha1
Karel Heřmaňák1
Lukáš Palkovice1
Jindra Žižkov1
Pětka Roudná1
Robo Tvrdošovce1
Kája Arkády1
Patrik Vodárna Ostrava1
Paľo Bratislava1
Standa nádraží1
Honza Lysůvky1
Expedice Sněžka1
Filip Strašín Strašín poblíž Říčan1
Honza Kbely1
Jeremy Jablonec nad Nisou1
Žán Braník Praha1
Soptík Háje Praha1
David Vrátenská Hora1
Martin Podolí1
Gija Frank1
Tomáš Benátky1
Kondor1
Tomáš Lhotka Pha41
Tomáš Beckov1
Jirka Pardubice1
Klárka1
Klaun Uhlířské Janovice1
Ondra Místek1
Kuba Kutná Hora1
Tomáš Záboří nad Labem1
Romana Slovany1
Zobák Vinohrady Praha1
Štěpán Bojetice1
Radek Havířov1
Aleš Dubina Pardubice1
Jarda Vtiš1
Marek Kunratice1
Pavel Smrk Havířov1
Wladek Łaziska1
Vlastík Dolní Lutyně1
Marián1
Pavel Kostel nad Orlicí1
Grilovač Nýřany1
Adam1
Fanda Cidlina1
Ládin Dušov1
Luděk Trhová Kamenice1
Míra Kadaň1
Karel Jesenice1
Pavel Dub1
Denis Žlutý Pes Pardubice1
David Vyškov1
Hnát Osečná1
Jurek Pszczyna1
Petr Dobrá1
Wojtek Pszczyna1
Ivo Hvěžda1
Mirek Libuš1
Andrzej Stacja terenowa1
Columbo Syřenov1
expedice Orol Nová Dubnica1
Pavel Rusana1
Martin Strakonice1
Dan Butovice Praha1
Kanibal Dolany1
Max Zbraslavice1
Jindra Malešice1
Turista Lom Kobyla1
Tekk Banská Bystrica1
Wojtek Gliwice1
Honza Mříčí1
Wiki1
Armáda Brno1
Míra Kamýk1
Anetka Rokycany1
Jacek Tychy1
Petr Fryšták1
Čarlí Svatý Kopeček1
Tom Solnice1
Honza Barrandov1
Dan Chocerady1
Jirka1
Petr Skřivany1
Kolumbo Syřenov1
Alex Praha1
Max Buštěhrad halda1
Zdeněk Fulnek1
Dvě sestry Osečná1
Martin Skalice1
Roman Istebné1
Jenda Petřvald1
Max Halda Buštěhrad1
Lucka Franta a Honza1
Miloš Krč1
Ondra1
Jirka Nové Město nad Metují1
Tomáš Lhotka Novodvorská1
Pavel Drozdov1
Telč Strašín1
Martin Dubina1
Psovodi Hejnice1
Jozef Ružomberok1
Pepa Zlín1
Jura Kravsko1
Milan Lišany1
Jarek Větrná Uherský Brod1
Petr Hraštice1
Indián Senica1
Vláďa Stodůlky1
Čulibrk Nové Strašecí1
Marek Zywiec1
Jarek Místek1
Tomáš Žilina1
Modrá Kostka Chlumec nad Cidlinou1
Annička Praha1
Ivo Hvěza Praha1
Michal Modřany1
Alice Liberec1
Bartek Zbytków1
Piotr Bystra1
Filip Říčany1
Míra Knín1
Jirka Zlín1
Vodník Stupava1
Čochtan Stěžery1
Pavel Hrobka Turnov1
Milan Praha Novodvorská1
Martin Alšák Poruba1
Roman Lyžbice Třinec1
Štěpán Smolnice1
Honza Otrokovice1
Iveco Praha1
Patrik Opatov Praha1
Standa Morava1
Petr 7 Heřmaňák1
Sylwek 510 Radziechowy1
Tonda Havířov1
Petr Peřvald1
Janusz Syrynia1
Jarda Prosek Praha1
Petr České Budějovice1
Jindra Žižkov Praha1
Agniesza Bialek Szczytna1
Petr Jestřabí v Krkonoších1
Luboš Kutná Hora1
Ondra Hrušov1
Expedice Beskydy1
Jurek Jankowice1
Miloš Přelouč1
Roman Louny1
Míťa Heršpice1
Honza Nymburk1
Radan Kolín1
Jarda Vstiš1
Vojta Hradišťko1
Jarek Zawoja1
Pavel Lažany1
Mejdlo Ostrava Mariánské Hory1
Denisa Most1
Filo Výškovice Ostrava1
Petr Říčany Strašín1
Propanbutan Dusniki Zdrój1
Jarda Chodov1
Honza Sloupnice1
Janek Andrychów1
Tonda Honda Moravská Třebová1
Petr Blansko1
Marcel Slavkov1
Miro Hlohovec1
Radek OK1QR1
Karolínka Báňovice1
Eva Šafářka1
Jirka Hasičárna Lískovec1
Boris Ostrava1
Honza Cítoliby1
Filip Říčany Strašín1
Vláďa Benešov1
Zdeněk Ústí Roudníky1
Jirka Kostelec1
Martin Jilemnice1
Láďa Bohnice1
Bóďa Ústí1
Jirka Chotovice1
Milan Přelouč1
Petr Bylanka Dřenice1
Peťo Ujecko1
Venca Vimperk1
Kros Hlboké1
Vladimír Stalingrad Ostrava Zábřeh1
Aleš Frýdek1
Martin Říčany1
Pavel Duha Ostrava Poruba1
Patrik Zábřeh1
Saša Dětřichov1
Vláďa Všenory1
Darek Leśna1
Venca Borovany1
Bříza11 Podhorní Újezd1
Standa Ševětín1
Michal Dąbrowa Górnicza1
Martin Hradec Předměřice1
Petr Turkovice1
Colombo1
Marek Lozorno1
Richard Dvory1
Tomáš Chrudim1
Tomáš Novodvorská1
Expedícia Javor1
Vašek Frýdek1
Milan Dolany1
Mirek Mejdlo Ostrava Mariánské Hory1
Marek1
Charlie1
Adam Jeviněves1
Petr Praha1
Mian Tábor1
Marek Dynín1
David FM Frýdek Místek1
Robert Wiegierska Gorka1
Jarda Vitanov1
Martin Kramolná1
Milan Polabiny Pardubice1
Milan Banská Bystrica1
Zdeněk Čkyně1
Světla Vlašim1
Geograf1