Průběžné výsledky soutěžního ročníku 2014/2015

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Do soutěže bylo celkem přijato 512 platných soutěžních hlášení od 22 soutěžících.

Pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Radek Hrabůvka116547
Tom Terasa Třinec78452
Honza Karviná71412
Ondra Hradec51165
Jerry Nové Město23122
Pavel Praha38108
Pavel Karviná1595
Tomáš Vlašim2376
Traper Sloup1667
Topaz Těšín2064
Dan Lhota2351
Míra Nový Knín1446
Martin Kbely832
Ricci Plzeň411
Slávek Orlová211
Karel Jesenice47
Petr Dub26
Pavel Bedřichov15
Petr Orlová14
Petr Bechyně14
Jano Istebné14

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Topaz Těšín158
Bedřich Palkovice130
Slávek Orlová113
Radek Hrabůvka103
Tom Terasa Třinec92
Petr Petřvald68
Tomáš Vlašim68
Radim Těšín47
Martin Kbely40
Pavel Praha40
Jerry Nové Město39
Vlastík Lutyně38
Jarda Dobrá33
Vilém Výškovice33
Láďa Slávie Havířov24
Dan Lhota18
Hanys Orlová18
Pavel Karviná18
Láďa Rychvald17
Traper Sloup16
Láďa Litvínov16
Ricci Plzeň15
Honza Karviná15
Kuzma Praha15
Kapitán Pardubice14
Petr Dub13
Vlastík Dolní Lutyně13
Senior43 Praha13
Míra Nový Knín13
Karkulka Křižanovice12
Andrea Praha12
Robert Ruda Śląska12
Honza Petřvald10
Béďa Orlová10
Jawa Praha10
Martin Poruba10
Luboš96 Česká Lípa10
Tonda Chvaletice10
Strom Zelený Jiřetín Pod Jedlovou9
Robert Křelina9
Martin Orlová9
Anička Vlašim9
Jakub Praha Letná9
Ježek Petřkovice8
Mirek Suchá8
Donald Most8
Jarda Orlová8
Václav Polabiny8
Michal Nové Město8
Ruda Kunratice7
Mirek Horní Suchá7
František Svinčany7
Roman Kvasín7
Vladimír Stalingrad7
Banán Hůrka7
Senior437
Ondra Hradec7
Pavel Duha7
David Vyškov7
Jirka Karlovina Pardubice6
Pavel Duha Ostrava Poruba6
David FM6
Standa Martinov6
Světla Vlašim6
Milan Tábor6
Tomáš Nemocnice Havířov6
Jenda Hradiště6
Frenky Smědava6
Pavel Zbraslav6
Méďa Výškovice5
Pavel Hrobka5
Míra Chvaletice5
Sláva Slaný5
Jakub Letná Praha5
Pavel Kostelec Nad Orlicí5
Zdeněk Ústí5
Ondra Heřmanice5
Ivo Hvězda5
Honza Žukov5
Zebra Rumburk5
Franta Morašice5
Pavel Duha Ostrava5
Milan Háje Praha4
Martin Ostrava Poruba4
Pětka Roudná4
Petr Bechyně4
Vašek Frýdek4
Karel Víchová nad Jizerou4
Láďa Frýdek4
Janek Modřany4
Alkir Opava4
Pavel Drozdov4
Míra Pardubice4
Pavel Kostelec4
Honza Chvaletice4
Zdeněk Béčko Bolehošť4
Honza Vlašim4
David Děrné4
Wořech Praha4
Franta hokej Baška4
Martin Alšák4
Jarda Mnichovo Hradiště3
Fantomas Praha3
Jarda Airsoft Praha3
Karkulka Křižanov3
Venca Hájov3
Lada Kbely3
Lenka Chvaletice3
Expedice Sever3
Karel Jesenice3
Matěj Hěřmanice3
Jirka Karlovina3
Petr Chvaletice3
Andrej Vysoké nad Jizerou3
Honza Kralovice3
Pětka Plzeň3
Eva Šafářka3
Ládín Dušejov3
Alfonz Místek3
Boris Ostrava3
Zdeněk Pokratice3
Radim Taxi Dobrá2
Honza Čadca2
Tomáš 2 Vlašim2
Roman Žižkov2
Jenda Mělník2
Míra Točník2
Jarda Mirošov2
Tom Vlašim2
Pavla Čimice2
Pavel Dub2
Martin Alčák2
Jirka Žižkov Praha2
Ivan2
Franta Litomyšl2
Eda Airsoft Praha2
Monte Lipník2
Jarda Rýmařov2
Soptík Háje Praha2
Jirka Křivina2
Michal62 Nasavrky2
Vašek Benešov2
Josef Skalice2
CbPrahalokal2
Vořech Praha2
Standa Vlašim2
Radek Troja2
Jarda Kohoutovice2
Tomáš Sruby2
Michal Strašnice2
Ondra Skalka Liberec2
Emil Bítov2
Pavel Bedřichov2
Lukáš Hradec Králové2
Roman Delta Třinec2
Marcin Cieszyn2
Martin Čimice2
Radim Těšín Český Těšín2
Vašek Stodůlky2
Tonda Havířov2
Honza Ostrava Poruba2
Franta Poruba2
Žán Braník Praha2
Patrik Opatov2
Petr Strašín2
Miro Suchá2
Jenda Ostrava2
Pekárenský Havířov2
Milan Češov2
Franta Litovel2
Honza Bakov nad Jizerou1
Jakub Koštice1
Karel Kratonohy1
Michal Strašnice Praha1
Honza Sever Kopřivnice1
Soptík Háje1
Příbor školy1
Milan Háje1
Jirka Křivina Křivice1
Jindra Meclov1
Zdenek Zlín1
Martin Halenkovice1
JirkaKarlovina Pardubice1
Tatr11
Jirka Nová Ves1
Láďa Orlová1
Jarda Pekárna Havířov1
Tomáš Rychvald1
Luděk Bory Plzeň1
Láďa 07 Havířov Suchá1
Mates Barrandov1
Johny Pardubice1
Luboš 961
Petr Platan Bartošovice1
Libor Poděbrady1
Zdeněk Béčko Třebechovice1
Jindra Žiškov1
Senior 431
Martin Lukavec1
Dragon Praha1
Zvíře Zlín1
Víťa Ostrava Zábřeh1
Luboš Police nad Metují1
Láďa Havířov1
Karel Výchová1
Milda Prostějov1
Vašek Police1
Radar Hrabůvka1
Franta Svinčany1
Lada Praha Kbely1
Láďa Slavkov u Brna1
Kamila Slavkov u Brna1
Cyril Poděbrady1
Martin Kbely Praha1
Ivan Zhoř1
Franek Trachy1
Petr Sedlnice1
Majk Ustí nad Labem1
Sokol Dobříš1
Strašidlo Podveky1
Maruška Vlašim1
Jarda Třebotov1
Expedice Trnaváci1
Vladomír Stalingrad1
Jirka Polabiny1
Veverka Šumperk1
Honza Ostrava1
Sosna Choceň1
Petr Petřvaldp1
Urbanovi Nové Mlýny1
Láďa Chroust Kolín1
Zdeněk Káčko1
Pavel Trnávka1
Jirka Jana Olomouc1
Katka Hejnice1
Milan Milevsko1
Petr Teplice1
Stašek1
Josef Tejno1
Daniel Stodůlky1
Robert Ruda Slezska1
Marek Dolný Kubín1
Petr Sokolnice1
Libor Malšín1
Jitka Drozdov1
Adam čejkovice1
Pavel Nádraží1
Vašek Frýdek Místek1
Franta Hněvkovice1
Denis Žlutý pes Pardubice1
Daniela Teplice1
Jenda Vítkovice1
Martin Klenčí1
Franta Havířov1
Jirka Libuš1
Milan Prostějov1
Hoblík1
Radek Havířov1
Martin Žďár1
Colombo Syřenov1
Angie1
Radbuz u Kolína1
Anička1
Vašek Poruba1
Jindra Žižkov Praha1
Mates Barandov1
Honza Děrné1
Georg Orlová1
Zdeněk Ústí nad Labem1
Ondra Javorník1
Jerry Jirkov1
Stanislaw Ruda Ślaska1
Karel Klínovec 1244m1
Komárov1
Mirek Zborovská1
Pepa Zlín1
Klára1
Wlodek Katowice1
Kuzmapraha1
Honza Sulejovice1
Petr Lehovec1
Jirka Kožlí1
Milan Vinice1
Láďa Slezská Ostrava1
Broňa Šenov1
Smrček Havířov1
Kamil Horečky1
Karel Víchová1
Vix Polabiny1
Jarek Místek1
Martin Čimice Praha1
Batman1
Martin Krč1
Milan Senica1
Pavel Žabeň1
Petr1
Nataša1
Matuš Bogatynia1
Sierra1
Polabíní Pardubice1
Martin Polabiny1
Jitka Špindlerův Mlýn1
Vašek Příbor1
Adam Kolín1
Strom Zelený Jiřetín1
Láďa Smiřice1
Libor vazač Místek1
Andrej1
Vlasta Ostrov1
Bedčich Palkovice1
Bela Rabyně1
Pája Klínec1
Denisa Most1
Superman1
Vojta Hájov1
Mirek1
Karel Tršice1
Petr Jičín1
Honza Prachatice1
Kapitán1
Jindřich Závišice1
Hanek Syrynia1
Olda Habřina1
Pavel Parviná1
Ježek Kladruby1
Mio Petřvald1
Luboš96 Čes1
Stáňa 31
Zero Karlovy Vary1
Pavel Pustkovec1
Šárka ValMez1
Míra Všetuly1
Anička2 Vlašim1
Jonáš Mařeničky1
Kamil Bludov1
Petr Kladno1
Slávek Holice1
Pepa Výšovice1
Petr Kino Nový Jičín1
Haube Varnsdorf1
Kurt Granz1
Gama Barandovský1
Harry Solnice1
Miro Horní Suchá1
Michal Osek1
Karol1 Košice1
Pjetka Roudná1
CB klub Domažlice1
Rado Půchov1
Tomáš1
Mirek Děrné1
Karolína Vlašim1
Mattes Barrandov Praha1
Tomáš Frýdek1
Miloš Rosice1
Habr Skalka1
Čalfa Jistebsko1
Leszek Pszów1
Jirka1
Lubos Habřina1
Karel1
Hanek Rudnik1
Luboš 96 Česká Lípa1
Peťo Ťahanovce1
Kamil1
Jindřich Horšovský Týn1
Bartek1
Karel Víchová n1
Jarda Místek1
Simír1
Aleš Proseč1
Markéta Vlašim1
Pavel Slezská1
Karkulka Křižanocvice1
Kamil Spořilov1
Jirka Hradiště1
Vláďa Stalingrad Ostrava1
Tonda Žatec1
Grzegorz Źory1
Petr 3P Bechyně1
Marek Rogów1
Táta Medvěd Čeladná1
Libor Jaroměř1
Jarda Krč1
Alivio Košice1
Petr Ládví1
Zdeněk Ostrý1
Jakub Otrokovice1
Richard Staré Město1
Marek Łodygowice1
René1
Tomáš Záboří1
Petr Brloh1
Eliška Chřibská1
Standa Stakory1
Oskar Havířov1
Mattes Braník Praha1
Vilma Wieser1
Honza Polák1
Tomáš Partizánské1
Vilém Pardubice1
Sláva Kojice1
Marek Mieroszow1
René Nový Jičín1
Honza Nymburk1
Jakub Řevčice1
Jirka Kostelec nad Orlicí1
Roman Fryšták1
Roman Lyžbice Třinec1
Jindra Hradec1
Petr Žopy1
Dan Veltrusy1
Karkulka1
Tomáš Kostelec1
Míla Teplice1
Pepa Libchavy1
Mirek Poniklá1
Tomáš Záboří nad Labem1
Pavla IT1
Zdeněk Praha1
Bettyna Engel1
Vladko Žilina1
Aleš Lhota za Červeným Kostelcem1
Alfons Místek1
Kája Arkády Pankrác Praha1
Martin Olomouc1
Víťa Heršpice1
Láďa Laso1
Radek Háje1
Jakub Letná1
Tonda Hotice Veselá1
Milan Polabiny1
Dědek Přerov1
Víťa Zábřeh1
Václav Polabiny Pardubice1
Franta Veverské Knínice1
Jakub Řevnice1
Colombo1
Strom Zelený1
Adam Bogatynia1
Jana Mašov1
Jindra komisař1
Jindra Žižkov1
Libor1
Tonda Honda Moravská Třebová1
David Rychnov nad Kněžnou1
DonalD a Denisa Most1
Jarda Krč Praha1
Jirka Hasičárna1
Radim Ostrava Poruba1
Martin Dubina Ostrava1
Pavel Slezská Frýdek1
Olda Riviera1
Milan Rodov1
Přema Olomouc1
Ferri1
Tonda Lhotice1
Petr Koštice1
Marian Bogatynia1
Petr Mašov1
Lojzík1
Jack Liberec1
Honza Nechanice1
Karel Zvíchová1
Pepa Újezdec1
Josef Horšovský Týn1
Marťan Kladno Rozdělov1
René Terasa Třinec1
Karkulka vodní nádrž Křižanovice1
Stein H1
Karel Kraconohy1
Honza Zlín1
Jano Istebné1
Macek Lipov1
Franta Bransouze1
Andrzej Czerwionka1
Michal Komárov1