Konečné výsledky soutěžního ročníku 2013/2014

Do soutěže bylo celkem přijato 720 soutěžních hlášení od 36 soutěžících.

Pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Tom Terasa Třinec67546
Radek Hrabůvka102510
Tomáš Vlašim99332
Pavel Karviná41299
Jakub Řevnice59275
Honza Karviná48233
Jerry Nové Město50198
Pavel Praha49172
Topaz Těšín36117
Tomáš Drozdov2782
Martin Kbely1371
Radim Těšín756
Ondra Hradec953
Míra Nový Knín1252
Traper Sloup1045
Luděk Bory1133
Radek Nivy1529
Jano Istebné426
Karel Jesenice1225
Libor Kroměříž324
Kamil Sherwood1222
Martin Žďár421
Petr Koštice317
Slávek Orlová312
Raymond Praha48
Pavel Hrobka48
Ruda Kunratice27
Světla Vlašim26
Mirek Komín34
Pavel Pardubice14
Vlado Záhorie14
Dan Lhota33
Anička Vlašim12
Tomáš Uničov12
Josh Plzeň12
David Praha11

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované ze tří nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Bedřich Palkovice98
Tomáš Vlašim 93
Slávek Orlová87
Topaz Těšín 87
Pavel Praha82
Radek Hrabůvka 72
Radim Těšín56
Láďa Slávie Havířov55
Jakub Řevnice 51
Martin Kbely 51
Petr Petřvald51
Jerry Nové Město 47
Tom Terasa Třinec 40
Míra Nový Knín 35
Světla Vlašim28
Anička Vlašim 25
Vašek Karviná25
Pavel Drozdov24
Tomáš Drozdov24
Senior4322
Vlastík Lutyně22
Pavel Karviná 21
Pětka Roudná20
Sláva Slaný 20
Jarda Mirošov19
Andrea Praha 18
Michal Nové Město 16
Donald Most15
Traper Sloup 15
Radek Nivy14
Vilém Výškovice14
Honza Karviná 13
Frenky Smědava12
Jarda Dobrá12
Hanys Orlová11
Jarda Orlová10
Kamil Sherwood 9
Pavel Duha9
Filip Vinohrady8
Karel Suchomasty8
Pavel Kostelec nad Orlicí 7
Darek Leśna6
Honza Vlašim6
Luboš Střed6
Míra Točník6
Pavel Pardubice 6
Strom Zelený Jiřetín pod Jedlovou 6
Tom Vlašim 6
Tonda Chvaletice6
Vlastík Dolní Lutyně6
Dan Chocerady 5
expedice Tukan 5
Franta Morašice5
Jakub Praha Letná 5
Láďa Litvínov5
Zbyněk Beskyd Havířov5
Alf Vratimov4
Doktor Cerhovice 4
Honza Lubná 4
Kuba Zlín4
Lada Kbely4
Lada Rychvald4
Libor Kroměříž 4
Luděk Bory 4
Pavel Hrobka 4
Petr Dub 4
Ruda Kunratice 4
Zviře Neratovice 4
Belmondo Unhošť3
Expedice Jeřabina 3
Honza Oslavany3
Honza Zlín3
Jarda Praha 3
Jitka Drozdov3
Josef Skalice 3
Josef Tejno3
Karel Jesenice3
Karkulka Křižanovice3
Luboš96 Česká Lípa3
Martin Alšák 3
Martin Žďár 3
Mejdlo Ostrava3
Ondra Hradec3
Pavel Kožlany 3
Pepa Ústaleč3
Radek Háje3
Ruda Lomná3
Senior 43 3
Standa Martinov3
Standa Vlašim 3
Alan Poruba2
Apollo Nejdek 2
Bára Nelahozeves2
Béďa Orlová2
Bob Kroměříž2
Ctibor Jámy2
Delta Mnichovo Hradiště 2
Expedice Kleť 2
Franta Hněvkovice2
Franta Hokej Baška2
Hastrman Hartmanice 2
Honza Mříč 2
Ivoš Napajedla2
Jakub Zlín2
Jenda Lubná 2
Ježek Kladruby2
Jirka Karlovina 2
Jirka Karlovina Pardubice2
Karol 1(jedna) Košice2
Martin Orlová2
Martin Poruba2
Mates Barrandov 2
Miki Komárov2
Milan Mohelnice2
Míra Knín 2
Mirek Mejdlo2
Mravec2
Ondra Místek 2
Patrik Ústaleč2
Pavel Dub 2
Pavel Slezská Frýdek2
Pepa Zlín 2
Petr Fryšták2
Petr Chvaletice2
Petr Žopy2
Pjetka Roudná2
Radim Havířov2
Radim Taxi Dobrá2
René Chropyně2
Roman Fryšták2
Simča Žďár2
Soptík Háje2
Štěpán Dobrovice2
Tomáš Třenice2
Vašek Poruba2
Vojta Cerhovice2
Zdeněk Pokratice 2
Vlastík Lutyně1
Jakub Praha Letná 1
Andrej Malacky 1
Andy Košice1
Anička 1
Balvan Košice1
Bleky Košice 1
Bohdan Karviná 1
Boris Ostrava1
Braňo Pravice1
Červ Budatín1
D4r0 Belchatow 1
DanChocerady 1
Dano Červený Kameň 1
David Praha 1
Denis Žlutý pes Pardubice1
Dragon Praha 1
Eda Praha 1
Emil Bítov 1
Filip Kralovice1
Franta Bradlec1
Franta Hejnice1
George Orlová 1
Hanys Petřvald1
Honza Bříví 1
Honza Česká Lípa 1
Honza Chvaletice 1
Honza Nechanice Nechanice1
Honza Opatov, Praha-Již.město1
Honza Ostrava1
Honza Petřvald1
Honza Poruba1
Honza Žukov1
Igor Vlašim 1
Ivan 1
Ivan Třebnice1
Jakub Kolín 1
Jakub Koštice 1
Jakub Letná Praha 1
Jakub Odolenov 1
Jano Istebné1
Jarda Airsoft Praha1
Jarda Kohoutovice 1
Jarda Pošťák Karviná1
Jarda Rýmařov1
Jarda Vstiš1
Jenda Karviná 71
Jerzy Opiela Poniatów1
Jestřáb Skalice1
Jindra Pardubice1
Jirka Karlovina Pardubice1
Jirka Kozolupy 1
Jirka Křivina1
Josef Jilemnice1
Josef Veverské Knínice1
Jožin z Bažin 1
Kamil Casablanca1
Kapitán Pardubice1
Kapitán Pardubice Pardubice1
Karel Janovická Lhota1
Karel Plzeň1
Karel Stanětice1
Katka Svratka 1
Kyslík Chrastava1
Láďa Praha 1
Lojza Chotíkov1
Luboš Holešov1
Luk Královské Poříčí 1
Majkl 1
Majkl Komárov1
Majlo Dubnica 1
Marcel-bordonáro Ružomberok1
Marcin Cieszyn1
Marcin Lodygowice1
Marek Lipová Lázně1
Marek Ťahanovce1
Martin Bystré1
Martin Halenkovice 1
Martin Karviná 41
Martin Žatec 1
Michael Zittau1
Michal 62 Nasavrky1
Michal Bystřice1
Michal Lipová Lázně1
Michal Tanvald 1
Miki Všeruby1
Milan Olomouc1
Míra Drozdov1
Míra Chvaletice1
Mirek Nový Knín1
Mirek Rozseč (nad Kunštátem)1
Mirek Suchá1
Monte 1
Monty KH 1
Mulisák 1
Noro Liptovský Mikuláš1
Olda Branná 1
Olda Skřivany1
Olgoj Chorchoj 1
Ondra Vlašim 1
Padel Duha1
Pavel Benátky (OV Mariánské Hory)1
Pavel Dětřichov1
Pavel Divišov1
Pavel Duha Ostrava 1
Pavel Jasenky Vsetín 1
Pavel Kostelec n.O. 1
Pavel Smrk Havířov1
Pedro Benešov 1
Pepa Vysovice 1
Petr Brloh1
Petr Březová 1
Petr Domažlice1
Petr Háje 1
Petr Jičín 1
Petr Kostelec Nad Orlicí 1
Petr Přerov1
Pinokio Chlebičov1
Piotrek Warszawa 1
pixel Moldava nad Bodvou1
Pospa 1
Radan Kolín1
Radek Božkov1
Radek Havířov 1
Radim Poruba 1
Rafal Babice1
Raymond Praha 1
Renek Chropyně1
Richard Janovická Lhota1
Roman Poříčí nad Sázavou1
Rudolf Krč1
Rybana Kladruby1
Sidi Poruba1
Slávek Slaný 1
smrečok západné tatry1
Spolana Libiš 1
Standa Pustá Polom1
Standa ZČU Bory1
Starosta Holice1
Starosta Olomouc1
Strašidlo Košice1
Strom Bílovec1
Syky Boskovice1
Tango Podivice1
Tatar 1
Tomáš Krakovec1
Tomáš Liberec1
Tomáš Nemocnice1
Tomáš Nemocnice Havířov1
Václav Místek1
Václav Polabiny 1
Vašek Benešov 1
Vašek Bezdružice1
Vašek Frýdek 1
Venca Hájov 1
Vít Mříčná1
Vladimír Stalingrad 1
Vlado1
Vlasta Ostrov 1
Vlastik Lizyně1
Vlastik Lutyň1
Vrána Praha 1
Zdeněk Lhotsko1
Zdeněk Ševcovská1
Zdeněk Zlín1
Zebra Rumburk 1
Zvíře Zlín1
Žán Braník Praha 1