Detail hlášení číslo 296

Chcete-li toto hlášení upravit, můžete tak učinit zde.
Datum hlášení23.03.2019
Volačka soutěžícíhoWořech Praha
Název vrcholuKumburk
LokátorJO70RL
Nadmořská výška642
Soutěžní pásmoCB
Soutěžní protistanice0
Přidělené body4
Bonusová akceNE
Bonusový koeficient1
Body celkem4
Poznámka aktivátora

Nahlášená spojení

Sloupec QTH je vyplněn pouze v případě že se jednalo o spojení portejblující nebo mobilní protistanicí.
ČasVolačkaQTHLokátor
15:20:00Zdeněk ChabryĎáblická RozhlednaJO70FD
15:48:00Karel RokycanyRadeč HradJN69UT
15:50:00Vláďa Tři DvoryZvičinaJO70UK
16:42:00Expedice PohádkaSvahováJO60QN
16:45:00Michal JílovéPepřJN79FJ
16:53:00Expedice RadegastRozhledna ČerchovJN69JJ
17:11:00Tomáš SrubySuchý VrchJO80IB
17:17:00Vojta SedlecVodárna CyrylovJN89AK
17:32:00Milan Allamat DobříšDrevníky U DobříšeJN79DR
18:22:00Karel VíchováSýkoříJO70SP
18:23:00Čáryfuk TanvaldKamenecJO70QQ
18:24:00Renda PříšoviceLibštátJO70RN
18:26:00Sasan Horní StakoryKozákovJO70PO
18:40:00Expedice MafiaSuchá HoraJN98LR
18:43:00Jarda SenicaNymburkJO70NF
18:44:00Bombasto PočerniceJO70HC
18:45:00Marťa SlavětínJN79VQ
18:46:00Pepa Bílá HoraJO70DB
18:47:00Pavel Zbraslav BaněJN79EW
18:49:00Ládín DušejovZbinožský KopecJN79RL
18:57:00Franta HněvkoviceJN79PM
19:34:00Dan Černý MostRc SlatinaJO70GB
19:35:00Apache ZnojmoU ObrázkuJN79TE
19:41:00Michal 62 NasavrkyJN79VU
19:42:00Čert LiberecJeštědJO70LR
19:43:00Alfred Česká SkaliceJO80AJ
20:06:00Expedice FavoritSalatův KopecJN79UG
20:10:00Ládín DušejovZbinožský KopecJN79RL
20:20:00BrambůrekPodhořany U RonovaJN79SW
20:32:00Jarda OstroměřJO70SI
20:38:00Robert KřelinaJO70PK
20:45:00Dana SlavoňovJO80CI
20:48:00Siky BozkoviceNová RoveňJN89JQ
20:50:00Milan PerucJO60QI
20:53:00Tomáš Benátky Nad JizerouJO70JG
21:37:00Láďa SmiřiceJO70WH
21:38:00Kaliméro JičínJO70QK
21:41:00Gym DobruškaJO80BF
21:42:00Láďa ChomutovKamenný VrchJO60RL
21:46:00Expedice Marco PoloVelký KrivánJN99ME
21:48:00Jirka ChlístovJO70OP
21:50:00Honza LubnáJN89CS
21:51:00Daniel TepliceBouřňákJO60UQ
22:04:00Zdenda ŽdárRozhledna RosičkaJN79WM
22:07:00Miloš RychnovHláskaJO80EE
22:07:00Jirka KostelecVrbiceJO80CC
22:16:00Čabáň Vinohrady PrahaČerná StudniceJO70OR
22:31:00Milan SenicaŽalostináJN88RT
22:41:00Jirka NeustupovJN79IO
22:46:00Franta JavořiceJN79QF
23:52:00Mates BrnoKobylinecJN99BC